خانه / خرید قرص سقط جنین / خرید قرص سقط جنین

خرید قرص سقط جنین

خرید قرص سقط جنین

جهت خرید قرص سقط جنین سایتوتک شماره ۰۹۲۲۵۶۲۲۱۴۰ تماس بگیرید. قرص سقط جنین سایتوتک امکان ارسال به تمامی نقاط ایران را دارد. همچنین می توانید با ما تماس بگیرید و این محصول را درب منزل پرداخت کنید. دوستان عزیز جهت خرید قرص سقط جنین با ما تماس بگیرید.

 

روش های سقط جنین

روش های سقط جنین مورد استفاده در دوران بارداری ، وابسته به مدت زمانی است که از بارداری گذشته است. در سه ماهه اول بارداری ( اوایل بارداری )، از روش های سقط جنین مانند سقط جنین با دارو یا جراحی می‌توان استفاده کرد ، در صورتی که در اواخر بارداری روش های سقط جنین دیگری مناسب هستند. قبل از سقط جنین ، پزشک باید ماه و وضعیت بارداری را با سونوگرافی بررسی کند تا روش های سقط جنین مناسبی را برای پایان دادن به بارداری انتخاب نماید.

 

 

 

خرید قرص سقط جنین

۱- سقط جنین با دارو

در ۹ هفته اول بارداری معمولا مصرف دارو جوابگو است. پزشک برای شما داروی میزوپروستول را تجویز می کند که هورمون پروژسترون را بلوکه کرده این هورمون برای بارداری ضروری است و باعث ضخیم شدن دیواره رحم میشود. داروها با ایجاد انقباضات شدید رحمی باعث خونریزی و ختم بارداری می‌شوند. خونریزی ایجاد‌ شده به‌ دنبال سقط دارویی معمولاً ۹ تا ۱۶ روز ادامه دارد. گاه علائمی نظیر تهوع، استفراغ، اسهال، تب و لرز و خستگی شدید بعد از سقط در مادر ظاهر می‌شود اما نگران نباشید، این علائم خود به‌ خود از بین می‌رود. پس از سپری شدن این زمان، سونوگرافی و آزمایش تیتر بتا لازم است تا اطمینان حاصل شود كه سقط كامل صورت گرفته است. در تعداد بسیار كمی از زنان، روش سقط دارویی به سقط نمی‌انجامد و نیاز به انجام اقدامات دیگری است.

 

۲- عمل جراحی برای سقط جنین

روش ساکشن ، یکی از روش های سقط جنین با جراحی است که بین هفته ششم بارداری تا شانزدهم بارداری انجام میشه. نام‌های دیگر ساکشن، ساکشن آسپیراسیون ، کورتاژ با ساکشن، یا آسپیراسیون واکیوم می باشد.

انحلال و کورتاژ (D & C):
این روش جراحی برای پایان دادن به بارداری تا ۱۶ هفتگی بارداری انجام می شود. همچنین به عنوان کورتاژ مکش یا آسپیراسیون خلاء نامیده می شود.

انحلال و تخلیه (D & E):
اما اگر سن بارداری بیش از ۱۶ هفته باشد، سقط به شیوه‌ای با نام انحلال و تخلیه (D & E) انجام می‌شود. در این روش، برای باز شدن دهانه رحم به زمان بیشتری نیاز است و از وسیله ی دیگری نیز همراه با دستگاه مكش استفاده می‌شود

 

۳- سقط جنین با تزریق مایع داخل آمنیونی

این روش جراحی به ندرت انجام می شود و در سه ماهه دوم بارداری انجام میشه و در آن با سرنگ مایع آمنیوتیک خارج و محلول آب نمک، اوره یا کلرید پتاسیم به کیسه آمنیوتیک تزریق می شود. پروستاگلاندین ها به واژن وارد می شوند و پیتوسین به داخل ورید تزریق می شود. بعد از ۴۸ ساعت جنین از رحم خارج میشه.

خرید قرص سایتوتک

خرید قرص سایتوتک اصل کپانی فایزر

کاربران گرامی در مورد خرید قرص سایتوتک یا خرید قرص میزوپرستول نباید به هر کسی اعتماد کنید، به همین دلیل ما امروز مشاور سقط جنین خانوم توکل رو بهتون معرفی می کنیم که سال هاست در این زمینه کار می کنند. و قرص های وارداتی ایشان اصل کمپانی فایزر امریکا بوده که جهت مشاوره در مورد سقط جنین و خرید قرص سقط جنین سایتوتک می توانید با شماره ۰۹۲۲۵۶۲۲۱۴۰ خانم حسینی تماس بگیرید. و قرص سقط جنین سفارش بدین. برای دوستان ساکن تهران امکان پرداخت درب منزل فراهم شده است. ودر بقیه شهرستان ها هم پس از ثبت سفارش با تلفن قرص سقط جنین برای آن ها ارسال می گردد.

خرید قرص میزوپروستول

میزوپروستول توسط شرکت فایزر و تحت نام تجاری سیتوتک (به انگلیسی: Cytotec) و دیگر نام‌های ژنریک دیگر و در اشکال دارویی قرص، شیاف واژینال و رکتال در دسترس بوده و جزو مهم‌ترین داروهای پرکاربرد است. جهت خرید قرص میزوپروستول اصل کمپانی فایزر با شماره ۰۹۲۲۵۶۲۲۱۴۰ خانم حسینی تماس بگیرید. خرید قرص میزوپروستول با امکان پرداخت درب منزل همچنین ارسال به تمامی نقاط ایران جهت مشاوره و اطلاع از قیمت با ما تماس بگیرید.

 

سقط جنین با قرص سایتوتک

قرص سایتوتک (Cytotec) در ۱۹۷۳ عرضه و اولین بار برای درمان زخم معده از آن استفاده شد. این دارو در قالب قرص‌های ۱۰۰ و ۲۰۰ میکروگرمیو با نام دیگری همچو میزوپروستول (Misoprostol) تولید می‌گردد. این قرص هم به شکل واژینال و هم خوراکی (زیر زبانی) برای ختم حاملگی و سقط جنین استفاده می‌شود. همچنین اگر مرگ داخل رحمی رخ داده باشد، پزشک این قرص را برای دفع جنین تجویز می‌کند. همچنین از این قرص علاوه بر سقط جنین در موارد دیگری مانند درمان زخم معده، القای زایمان و درمان خونریزی بعد از زایمان استفاده می‌شود.

مقدار و نحوه مصرف قرص سایتوتک

وقتی که از میزوپروستول برای سقط جنین استفاده می‌شود معمولا میفپریستون نیز همراه آن تجویز می‌شود؛ بنابراین ابتدا یک قرص ۲۰۰ میکروگرم مایفپریستون مصرف کرده و ۲۴ تا ۴۸ ساعت صبر کنید. ممکن است پس از مصرف آن خونریزی خفیفی داشته باشید. بعد از ۲۴ ساعت و قبل از ۴۸ ساعت از ۴ قرص ۲۰۰ میکروگرم سایتوتک استفاده کنید.
دو روش برای استفاده از قرص سایتوتک وجود دارد: قرار دادن قرص در واژن یا در دهان بین گونه‌ها و فک که هر دو روش موثر است.

مصرف قرص سایتوتک از طریق واژن

ابتدا ادرار کنید و سپس دست‌ها را بشویید و دراز بکشید. با انگشت چهار قرص را در درون واژن قرار دهید. لازم نیست که قرص‌ها در محل خاصی قرار بگیرند، فقط تا آنجا که انگشتان با آنها در تماس هستند کافی است. در نهایت لازم است به مدت ۳۰ دقیقه دراز بکشید.

مصرف قرص سایتوتک از طریق دهان

قبل از هرچیز اندکی آب بنوشید تا دهانتان خیس شود. چهار قرص را بین گونه‌ها و دندان‌های پایین قرار دهید (دو قرص در هر طرف). قرص‌ها را به مدت ۳۰ دقیقه در این حالت نگهدارید. توجه داشته باشید که در مدت این ۳۰ دقیقه از خوردن و آشامیدن خودداری کنید. در نهایت بعد از ۳۰ دقیقه، با آب باقیمانده قرص‌ها در دهان را میل کنید.
بعد از مصرف قرص‌ها تا ۲ هفته احتمال سقط شدن جنین هست، ولی بطور معمول در ۱۲ ساعت اول پس از مصرف قرص‌ها جنین سقط می‌شود.

خرید قرص سایتوتک

اقدامات ایمنی در طی استفاده از سایتوتک

 • مایع آبرسان را بنوشید.
 • در طول کل فرآیند ، الکل یا سیگار مصرف نکنید.
 • سبک و به راحتی هضم کنید.
 • استراحت کن. بدن شما در طی یک سقط جنین فعالیت های هورمونی زیادی را پشت سر می گذارد. برای بهبودی و بیرون آمدن از سقط جنین زمان لازم است. اگر اصلاً مایل به کار هستید ، می
 • توانید از خانه کار کنید.

 

زمان طلایی مصرف قرص سایتوتک برای سقط جنین

بهترین زمان برای سقط جنین با قرص سایتوتک را مصرف آن در هفته ۴ تا ۸ بارداری می‌دانند و تا ۹۸ درصد باعث سقط جنین در ۳ ماهه اول بارداری می‌شود. برخلاف تصور عموم هرچه سن بارداری بیشتر باشد این دارو اثردهی بهتری دارد. سایتوتک در بین هفته‌های ۴ تا ۵ بارداری اثردهی ۵۰ درصد دارد.
چنانچه هدف شما از مصرف این دارو سقط جنین است بهتر است قبل از هر اقدامی برای انجام این کار با عوارض و همچنین شرایط قانونی آن آشنا شوید.

 

بعداز استفاده از داروی سقط جنین چه اتفاقی می افتد ؟

درد شکمی که معمولا از ۲ ساعت بعد از مصرف قرص سایتوتک شروع می شود. اگر دل درد شدید بود میتوان از قرص ژلوفن یا هیوسین برای کاهش درد استفاده کرد. اسهال و استفراغ که البته با شدت کمتری و به سرعت قطع می شود تب و لرزش بدنی مانند سرماخوردگی که به مرور کم می شود خونریزی و سقط جنین.

خونریزی به شکل دفع لخته خون بصورت ناگهانی یا ذره ذره اتفاق میوفتد که با کنده شدن جفت افت فشارخون اتفاق میوفتد. فقط زمان این خونریزیها نباید بیشتر از ۱ هفته بطول بیانجامد و بعد از ان باید برسی شود که علت چیست.

در خانمهایی که سابقه سزارین دارند به هیچ عنوان خودسرانه استفاده نکنند چون احتمال پارگی رحم وجود دارد که بایستی حتما تحت نظر پزشک از این قرصها استفاده کنند. ولی معمولا در ۸ تا ۱۲ ساعت اول پس از مصرف قرصها جنین سقط می شود.

گاهی با مصرف یک دوره از قرص های سایتوتک خونریزی شروع نمیشود وباید مجددا بعد از ۳روز دارو را تکرار کرد. هرگز خودسرانه شیاف میزوپروستول یا امپول استفاده نکنید چون شما با عوارض ان اشنا نیستید حتی بسیاری مواقع خانمها دچار یک خونریزی کاذب میشوند در صورتیکه هنوز ساک حاملگی در رحم وجود دارد.
خرید سایتوتک

عوارض قرص سایتوتک

عوارض جانبی این دارو میتواند درد، تهوع، استفراغ و اسهال باشد و پزشک ممکن است گزینه‌های دیگری برای درمان این مشکل ارائه دهد. براساس تحقیقات میزان موفقیت در تکمیل سقط جنین پس از استفاده از قرص سایتوتک ۷۱ تا ۸۴ درصد است. بیشتر خانمهایی که برای سقط جنین از دارو استفاده میکنند از انتخاب قرص سایتوتک رضایت داشته اند.

از جمله عوارضی که برای قرص سایتوتک برشمرده میشود شامل موارد زیر است:

 • اسهال
 • حالت تهوع
 • استفراغ
 • گرفتگی معده
 • نفخ
 • یبوست
 • سردرد
 • درد قاعدگی
 • لکه بینی یا قاعدگی نامنظم

عملکرد قرص سایتوتک در سه ماهه اول بارداری

استفاده از دارو برای سقط جنین معمولا در مواردی که سقط جنین تایید شده اما هنوز خونریزی شروع نشده، به کار میرود.

این قرص چه عملکردی دارد: پزشک شما یک یا چند دارو را تجویز میکند که باعث ایجاد اتساع رحم و ریزش دیواره آن میشود. این دارو ممکن است براساس پروتکل خاصی به صورت خوراکی یا واژینال مصرف شود.

هنگامی که قرصها را مصرف میکنید باید نوار بهداشتی ویژه شب (۵ تا ۷ قطره‌) استفاده کنید و خودتان را برای خونریزی آماده کنید. خونریزی واژینال و درد ناشی از سقط در عرض یک تا چهار ساعت بعد از مصرف دارو شروع میشود. درد و گرفتگی شکم ممکن است ۳ تا ۵ ساعت طول بکشد. خونریزی اغلب همان خونریزی قاعدگی است اما ممکن است بیشتر از حد معمول باشد. مانند سقط جنین معمولی خونریزی ظرف یک تا دو هفته متوقف میشود.

 

خرید قرص سقط جنین در شهرستان

خرید قرص سقط جنین مشهد

خرید قرص سقط جنین مشهد

امکان خرید قرص سقط جنین سایتوتک در شهرستان ها ازجمله مشهد فراهم شده است. جهت خرید قرص سقط جنین مشهد می توانید با شماره ۰۹۲۲۵۶۲۲۱۴۰ تماس بگیرید و قرص سقط جنین سایتوتک را  سفارش بدهید. امکان خرید قرص سقط جنین درب منزل هم در مشهد فراهم شده تا دوستان عزیز مشهدی با خیال راحت قرص سایتوتک را سفارش بدهند.

خرید قرص سقط جنین اصفهان

خرید قرص سقط جنین اصفهان

علاوهامکان خرید قرص سقط جنین سایتوتک در شهرستان ها ازجمله اصفهان فراهم شده است. جهت خرید قرص سقط جنین اصفهان می توانید با شماره ۰۹۲۲۵۶۲۲۱۴۰ تماس بگیرید و قرص سقط جنین سایتوتک را  سفارش بدهید. امکان خرید قرص سقط جنین درب منزل هم در اصفهان فراهم شده تا دوستان عزیز اصفهانی با خیال راحت قرص سایتوتک را سفارش بدهند. پس از سفارش قرص سقط جنین تا ۲۴ ساعت کاری قرص سقط جنین به دست شما خواهد رسید.

 

خرید قرص سقط جنین اهواز

 

خرید قرص سقط جنین اهواز

قابل توجه ساکنین عزیز اهواز جهت سفارش قرص سقط جنین سایتوتک و خرید قرص سایتوتک اهواز تولید شده توسط شرکت آمریکایی فایزر با شماره ۰۹۲۲۵۶۲۲۱۴۰ تماس حاصل فرمایید. و  قرص سقط جنین سایتوتک اصل را با قیمت مناسب از ما دریافت کنید. ما وارد کننده قرص سایتوتک کمپانی فایزر هستیم و با توجه به درخواست بالا این قرص را با قیمت مناسب عرضه می کنیم. به همراه قرص بروشور راهنمای نحوه استفاده از قرص سایتوتک هم ارسال می شود. قرص سقط جنین سایتوتک پس از سفارش در اهواز کمتر از ۴۸ ساعت کاری دست شما خواهد رسید. چنانچه سوالی در مورد قرص سقط جنین دارید با ما تماس بگیرید.

 

خرید قرص سقط جنین تبریز

خرید قرص سقط جنین تبریز

خرید قرص سقط جنین سایتوتک در تبریز ارسال سریع دریافت ۴۸ ساعت کاری بعد از سفارش قرص جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید قرص سایتوتک در تبریز با شماره ۰۹۲۲۵۶۲۲۱۴۰ تماس بگیرید. توجه داسته باشین که قرص سایتوتک ارائه شده توسط ما اصل کمپانی فایزر بوده و این قرص از کشور های مختلف مانند قرص سایتوتک آمریکایی، قرص سایتوتک آلمان و قرص سایتوتک هندی موجود می باشد.

که قیمت های متفاوتی دارند. بعد از سفارش محصول بروشور نحوه استفاده از قرص سایتوتک نیز ارسال می شود. تا در این زمینه مشکلی نداشته باشید. و به راحتی پروسه سقط را طی کنید.

 

خرید قرص سقط جینن کرج

خرید قرص سقط جنین کرج

امکان خرید قرص سقط جنین سایتوتک در کرج هم فراهم شده است. دوستان عزیز جهت خرید قرص سقط جنین کرج و خرید قرص سایتوتک کرج با شماره ۰۹۲۲۵۶۲۲۱۴۰ تماس بگیرید. توجه داشته باشین قرص سقط جنین ما محصولی از کشور آمریکا بوده و قابل ارسال به کرج زیر چند ساعت کاری است. هنگام ثبت سفارش قرص سقط جنین در کنار این محصول بروشو راهنما استفاده از قرص سقط جنین نیز داده می شود. همچنین می توانید با ما تماس بگیرید و از ما مشاوره رایگان دریافت کنید. دوستان عزیز در کرج و حومه جهت خرید قرص سقط جنین بدون نسخه و با قیمت مناسب با شماره ۰۹۲۲۵۶۲۲۱۴۰ تماس بگیرید و به راحتی قرص سقط جنین سفارش دهید.

 

خرید قرص سقط جنین قم

خرید قرص سقط جنین قم با قیمتی مناسب فروش قرص سایتوتک در تمامی نقاط قم فراهم شده است. جهت مشاوره و خرید با شماره ۰۹۲۲۵۶۲۲۱۴۰ تماس بگیرید. صد در صد تضمینی همراه با بروشور راهنما هر گونه سوالی دارید با ما در میان بگذارید. خرید قرص سقط جنین از داروخانه قم کار بسیار پیچیده ای است. قرص سقط جنین محصولی از کمپانی فایزر با نام تجاری سایتوتک می باشد.این قرص به صورت زیر زبانی و واژینال (شیاف واژینال) استفاده می شود. و در سه ماهه اول بارداری بیشترین کاربرد را دارد.

 

خرید قرص سقط جنین اراک

امکان فروش قرص سقط جنین سایتوتک در اراک نیز فراهم شده است. جهت خرید قرص سقط جنین اراک در تمامی استان اراک با شماره ۰۹۲۲۵۶۲۲۱۴۰ تماس بگیرید. این قرص در تمای شهر های ساوه، خمین، محلات، دلیجان و… قابل خرید می باشد. جهت مشاوره و خرید و چنانچه سوالی در مورد نحوه خرید و استفاده از این قرص دارید با ما تماس بگیرید.(با شماره ذکر شده فقط تماس بگیرید.)

 

درباره ی توکل

خانم توکل فروش قرص سقط جنین سایتوتک اصل ۰۹۳۳۵۰۳۲۱۰۷ با ما تماس بگیرید.

مطلب پیشنهادی

بیماری سلیاک باعث سقط جنین و ناباروری میشود؟

بیماری سلیاک  باعث سقط جنین و ناباروری میشود؟       زنانی که به بیماری …

۴ دیدگاه

 1. سلام من ترکیه هستم برای خرید قرص سقط جنین چی کار باید کرد

 2. سلام برای سقط جنین بارداری پوچ در هفته هفتم چه تعداد قرص سایتوتک لازم هست

  • سلام برای سفارش و راهنمایی خرید قرص سقط جنین با شماره ۰۹۲۲۵۶۲۲۱۴۰ تماس حاصل فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با خانم حسینی کلیک کنید
شروع چت
خرید و مشاوره د واتساپ
سلام توکل هستم
جهت خرید قرص سقط جنین و مشاوره در واتساپ در خدمتتون هستم.