خانه / سقط جنین / سقط جنین در هفته سوم بارداری

سقط جنین در هفته سوم بارداری

سقط جنین در هفته سوم بارداری

اغلب بانوان در هفته سوم بارداری متوجه این موضوع که باردارشده اند نیستند،نکته مهم اینجاست که متاسفانه سقط جنین در هفته سوم بارداری یک وضعیت شایع است،و بر اساس آمارها یک نفر از ۸نفر در سه هفته اول جنین شان رااز دست می دهند.بسیاری از خانم ها در هفته سوم بارداری حسهایی دارند که ممکن است آن را با علائم قاعدگی اشتباه بگیرند و همین دلیل شاید اصلا متوجه این اتفاق نشوند.
گزارشات داده شده، نشانه های سقط جنین در هفته سوم متفاوت است. علائم مهم در سقط جنین خونریزی شدید که اغلب به رنگ قهوه ای روشن است به معنای سقط جنین بوده و همچنین درد در ناحیه لگن است. در صورت خونریزی نگهداری جنین امکانپذیر نیست اما اگر فقط در حد لکه بینی باشد، ممکن است با مداخله پزشکی بتوان جنین را نجات داد.
در برخی از موارد سقط جنین هیچ علامتی ندارد به این دلیل که خانم از بارداری خود خبر ندارد و خونریزی میتواند علامت شروع قاعدگی باشد. در این موارد باید جنین همراه با ساک خارج شود، گفتنی است که اغلب پزشکان افزایش انقباض رحم را به عنوان نشانه ای خطرناک در نظر نمی گیرند مگر آنکه منظم و دردناک باشد که در این صورت معمولا پزشک داروهای ضد اسپاسم بی عارضه را تجویز می کند.

سقط جنین در هفته سوم بارداری
سقط جنین در هفته سوم بارداری

از دلایل سقط جنین در هفته سوم ناهنجاریهای کروموزومی است، گاهی هم هورمونها می توانند باعث سقط جنین شوند کمبود هورمون پروژسترون در خانم ممکن است این وضعیت را ایجاد کند.
لازم به ذکر است که، بعد از هفته سوم بارداری ترشحات واژن و همچنین درد در ناحیه پایینی شکم ممکن است رخ دهد. به همین دلیل بهتر است بانوان در این دوره از فعالیتهای فیزیکی سنگین خودداری کنند، و اگر درد مداوم بود و ترشحات هم ادامه داشت باید به سرعت به پزشک مراجعه نمایند.

خرید قرص سقط جنین

خرید قرص سقط جنین مشهد

خرید قرص سقط جنین اصفهان

خرید قرص سقط جنین اهواز

خرید قرص سقط جنین تبریز

حس های هفته سوم بارداری قطعی نیست

حتما با خودتان فکر میکنید در هفته سوم بارداری در شکمتان چه حسی خواهید داشت!برخی از بانوان میگویند که دقیقا در همین هفته سوم بارداری می توانند بارداری را احساس کنند. پزشکان و متخصصین چنین حسی را در خانم ها رد نمی کنند اما معتقدند داشتن احساسات متمایز در چنین مرحله ای هنوز امکانپذیر نیست. از شایعترین احساسات هفته سوم بارداری می توان به تهوع ، سرگیجه، ضعف، حساسیت سینه ها و تغییرات اشتها اشاره کرد که حتی می تواند با نزدیک شدن به دوره قاعدگی بعدی اشتباه گرفته شود و حتی گفته می شود بسیاری از خانمها ممکن است این موارد را در هفته سوم هیچ وقت احساس نکنند ولی بارداری وجود داشته باشد.

درباره ی توکل

خانم توکل فروش قرص سقط جنین سایتوتک اصل ۰۹۳۳۵۰۳۲۱۰۷ با ما تماس بگیرید.

مطلب پیشنهادی

آیا مصرف مولتی ویتامین باعث سقط جنین می شود؟

آیا مصرف مولتی ویتامین باعث سقط جنین می شود؟

آیا مصرف مولتی ویتامین باعث سقط جنین می شود؟ محققان میگویند مادرانی که شش هفته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با خانم حسینی کلیک کنید