خانه / سقط جنین / جنین مبتلا به ایدز باید سقط شود؟

جنین مبتلا به ایدز باید سقط شود؟

جنین مبتلا به ایدز باید سقط شود؟

 

 

جنین مبتلا به ایدز باید سقط شود؟

 

اجازه سقط جنین مبتلا به ویروس اچ.آی.وی لغو شده است.

دکتر علیپور افزود:

اجازه سقط جنین مبتلا به ویروس اچ.آی.وی لغو شده زیرا نگرش به بیماری ایدز تغییر یافته و یک فرد مبتلا در صورت مراقبتهای درمانی و دارویی می تواند عمر طبیعی را سپری کند.

خرید قرص سقط جنین

خرید قرص سقط جنین مشهد

خرید قرص سقط جنین اصفهان

خرید قرص سقط جنین اهواز

خرید قرص سقط جنین تبریز

خرید قرص سقط جنین زاهدان

خرید قرص سایتوتک تهران

وی ادامه داد:

در گذشته اگر در جنین قبل از ماه چهارم حاملگی ابتلا به ویروس عامل بیماری ایدز تشخیص داده می شد با مجوز پزشکی قانونی و سایر هماهنگیها اجازه سقط صادر می گردید.
کارشناس مسئول برنامه پیشگیری از ایدز دانشگاه علوم پزشکی مشهد تعداد فرزندان متولد شده از والدین مبتلا به ویروس اچ.آی.وی را در مناطق زیرپوشش این دانشگاه پنج نفر اعلام و بیان کرد: این افراد شامل سه دختر و دو پسر هستند که کوچکترین آنها دو سال و بزرگترینشان ۲۲ سال سن دارد.

وی گفت:

تشخیص ایتلا به ویروس اچ.آی.وی در یک نوزاد با روشهای مولکولی و آزمایشهای تخصصی در سن ۶ ماهگی میسر است اما با روشهای معمول از یک و نیم سالگی قابل تشخیص می باشد.

علیپور افزود:

در گذشته پرهیز کامل از بارداری برای والدین مبتلا به ویروس اچ.آی.وی توصیه می شد اما اکنون پدر و مادر مبتلا اگر تحت مشاوره و درمان قرار بگیرند می توانند فرزند داشته باشند زیرا با این مراقبتها احتمال انتقال ویروس به فرزند به شدت کاهش یافته و در حد صفر می رسد.

وی ادامه داد:

اگر هیچ اقدامی قبل از بارداری والدین مبتلا صورت نگیرد از هر دو زایمان یک کودک مبتلا به اچ.آی.وی متولد می شود اما با اقدامات مراقبتی احتمال ابتلا به ویروس عامل بیماری ایدز یک به ازا ۵۰ زایمان است.

۶۰۰ نفر مبتلا به ویروس عامل بیماری ایدز در مناطق زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد در خراسان رضوی شناسایی شده و تحت مراقبت هستند.
حدود چهار میلیون نفر از جمعیت ۶ میلیون نفری استان خراسان رضوی زیر پوشش خدمات بهداشتی و درمانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد قرار دارند.برای دریافت مطالب مربوط به سقط جنین به خواندن مقالات بعدی ادامه دهید. نظرات خود را در قسمت دیدگاه ارسال نمایید.

درباره ی mahtab

مطلب پیشنهادی

اقدام به سقط جنین بر اثر اختلال توکوفوبیا

اقدام به سقط جنین بر اثر اختلال توکوفوبیا       اختلال توکوفوبیا را می …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با خانم حسینی کلیک کنید
شروع چت
خرید و مشاوره د واتساپ
سلام توکل هستم
جهت خرید قرص سقط جنین و مشاوره در واتساپ در خدمتتون هستم.